Django - en to lv translation catalogue (459 entries)

en:  By %(filter_title)s
lv:  Pēc %(filter_title)s

en: %(score)d rating by %(user)s
lv: %(score)d reitingu publicējis %(user)s

en: %d milliseconds
lv: %d millisekundes

en: A user with that username already exists.
lv: Lietotājs ar šādu lietotāja vārdu jau eksistē.

en: A valid URL is required.
lv: Reāls URL obligāts.

en: Action
lv: darbība

en: Add
lv: Pievienot

en: Add %(name)s
lv: Pievienot %(name)s

en: Add %s
lv: Pievienot %s

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Added %s.
lv: Pievienots %s.

en: All
lv: Visi

en: All dates
lv: Visi datumi

en: Anonymous users cannot vote
lv: Anonīmie lietotāji nedrīkst balsot

en: AnonymousUser
lv: Anonīms lietotājs

en: Any date
lv: Jebkuršs datums

en: App %r not found
lv: Aplikācija %r netika atrasta

en: April
lv: Aprīlis

en: Arabic
lv: Arābu

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst %(object_name)s "%(escaped_object)s"? Tiks dzēsti  asrī sekojoši saistītie objekti:

en: Are you sure?
lv: Vai esat pārliecināts?

en: Argentinean Spanish
lv: Argentīniešu Spāņu

en: As above, but opens the admin page in a new window.
lv: Tāpat kā iepriekš, tikai atver administrācijas lapu jaunā logā.

en: August
lv: Augusts

en: Badly formed XML: %s
lv: Slikti formēts XML: %s

en: Bengali
lv: Bengāļu

en: Bookmarklets
lv: Grāmatzīmes

en: Boolean (Either True or False)
lv: Boolean (Pareizs vai Nepareizs)

en: Boolean (Either True, False or None)
lv: Loģiskais (Pareizs vai Nepareizs)

en: Brazilian
lv: Brazīliešu

en: Change
lv: Izmainīt

en: Change %s
lv: Izmainīt %s

en: Change history: %s
lv: Izmainīt vēsturi: %s

en: Change my password
lv: Nomainīt manu paroli

en: Change password
lv: Paroles maiņa

en: Change password: %s
lv: Paroles maiņa: %s

en: Change:
lv: Nomainīt:

en: Changed %s.
lv: Izmainīts %s.

en: Check this box if the comment is inappropriate. A "This comment has been removed" message will be displayed instead.
lv: Atķeksējiet, ja komentārs ir neatbilstošs. Paziņojums A "Šis komentārs ir izdzēsts" tiks parādīts tai vietā.

en: Comma-separated integers
lv: Ar komatu atdalīti veselie skaitļi

en: Comment:
lv: Komentārs:

en: Confirm password:
lv: Apstiprināt paroli:

en: Content object
lv: Satura objekts

en: Could not retrieve anything from %s.
lv: Nevar neko no %s

en: Currently:
lv: Patreiz:

en: Czech
lv: Čehu

en: DATE_WITH_TIME_FULL
lv: j. N Y, H:i

en: Danish
lv: Dāņu

en: Database error
lv: Datubāzes kļūda

en: Date (with time)
lv: Datums (ar laiku)

en: Date (without time)
lv: Datums (bez laika)

en: Date/time
lv: Datums/laiks

en: Date:
lv: Datums:

en: December
lv: Decembris

en: Decimal number
lv: Decimāls skaitlis

en: Delete
lv: Dzēst

en: Deleted %s.
lv: Izdzēsts %s

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
lv: Izdzēšot objektu %(object_name)s '%(escaped_object)s' tiks dzēsti visi saistītie objekti , bet Jums nav tiesību dzēst sekojošus objektu tipus:

en: Designates whether the user can log into this admin site.
lv: Atzīmējiet, ja vēlaties, lai lietotājs var pieslēgties administrācijas lapā.

en: Designates whether this user can log into the Django admin. Unselect this instead of deleting accounts.
lv: Nosaka, ka lietotājs var pieslēgties Django administrācijas lapai. Ieteicams atcelt šo izvēli nevis dzēst lietotājus.

en: Django administration
lv: Django administrēšana

en: Django site admin
lv: Django saita administrācija

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Documentation bookmarklets
lv: Dokumentācijas grāmatzīmes

en: Documentation for this page
lv: Dokumentācija šai lapai

en: Duplicate values are not allowed.
lv: Duplicētas vērtības nav atļautas.

en: Dutch
lv: Dāņu

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: E-mail address:
lv: E-pasta adrese:

en: Edit this object (current window)
lv: Labot šo objektu (patreizējā logā)

en: Edit this object (new window)
lv: Labot šo lapu (jaunā logā)

en: Empty values are not allowed here.
lv: Tukšas vērtības nav atļautas.

en: English
lv: Angļu

en: Ensure this value has at least %d characters.
lv: Vērtībai jasatur vismaz %d rakstzīmju.

en: Ensure this value has at most %d characters.
lv: Vērtībai jasatur ne vairāk, kā %d rakstzīmju.

en: Ensure this value is greater than or equal to %s.
lv: Vērtībai jabūt lielākai vai vienādai ar %s.

en: Ensure this value is less than or equal to %s.
lv: Šai vērtībai jabūt mazākai vai vienādai ar %s.

en: Enter a 4 digit post code.
lv: Ievadiet pasta indeksu, kurš sastāv no 4 cipariem.

en: Enter a list of values.
lv: Ievadiet sarakstu ar vērtībām.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
lv: Ievadiet jaunu paroli lietotājam <strong>%(username)s</strong>.

en: Enter a positive number.
lv: Ievadiet pozitīvu skaitli.

en: Enter a postal code in the format XXXXXXX or XXX-XXXX.
lv: Ievadiet pasta indeksu XXXXXXX vai XXX-XXXX formātā.

en: Enter a postcode. A space is required between the two postcode parts.
lv: Ievadiet pasta indeksu. Atstarpe ir nepieciešama starp abām pasta indeksa daļām.

en: Enter a valid Finnish social security number.
lv: Ievadiet korektu somu sociālās drošības nummuru.

en: Enter a valid German identity card number in XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X format.
lv: Ievadiet korektu vāciešu identifikācijas nummuru XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X formātā.

en: Enter a valid Icelandic identification number. The format is XXXXXX-XXXX.
lv: Lūdzu ievadiet korektu islandiešu identifikācijas nummuru XXXXXX-XXXX formātā.

en: Enter a valid Norwegian social security number.
lv: Lūdzu ievadiet korektu norvēģu sociālās drošības nummuru.

en: Enter a valid Social Security number.
lv: Ievadiet korektu sociālās drošības nummuru.

en: Enter a valid Swiss identity or passport card number in X1234567<0 or 1234567890 format.
lv: Lūdzu ievadiet korektu šveiciešu identifikācijas vai pases nummuru X1234567<0 vai 1234567890 formātā.

en: Enter a valid U.S. state abbreviation.
lv: Ievadiet korektu ASV štata abriviatūru.

en: Enter a valid URL.
lv: Ievadiet korektu adresi.

en: Enter a valid VAT number.
lv: Ievadiet korektu VAT nummuru.

en: Enter a valid date in YYYY-MM-DD format.
lv: Ievadiet korektu datumu YYYY-MM-DD formātā.

en: Enter a valid date.
lv: Ievadiet korektu datumu.

en: Enter a valid date/time in YYYY-MM-DD HH:MM format.
lv: Ievadiet korektu datumu/laiku YYYY-MM-DD HH:MM formātā.

en: Enter a valid date/time.
lv: Ievadiet korektu datumu/laiku.

en: Enter a valid e-mail address.
lv: Ievadiet korektu e-pasta adresi.

en: Enter a valid filename.
lv: Ievadiet korektu faila vārdu.

en: Enter a valid time in HH:MM format.
lv: Ievadiet korektu laiku HH:MM formātā

en: Enter a valid time.
lv: Ievadiet korektu laiku.

en: Enter a valid value.
lv: Ievadiet korektu vērtību.

en: Enter a valid zip code.
lv: Ievadiet korektu pasta indeksu.

en: Enter a whole number between -32,768 and 32,767.
lv: Ievadiet veselu skaitli intervālā no -32,768 līdz 32,767.

en: Enter a whole number between 0 and 32,767.
lv: Ievadiet veselu skaitli intervāla starp 0 un 32,767.

en: Enter a whole number.
lv: Ievadiet veselus skaitļus.

en: Enter a zip code in the format XXXX.
lv: Ievadiet pasta indeksu formātā XXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX-XXX.
lv: Ievadiet pasta indeksu XXXXX-XXX formātā.

en: Enter a zip code in the format XXXXX.
lv: Ievadiet pasta indeksu formātā XXXXX.

en: Enter only digits separated by commas.
lv: Ievadiet tikai numurus, kas atdalīti ar komatiem.

en: Enter the same password as above, for verification.
lv: Ievadot tādu pašu paroli, kā augstāk, pārbaudei.

en: Enter valid a Chilean RUT
lv: Ievadiet korektu čīliešu RUT

en: Enter valid a Chilean RUT. The format is XX.XXX.XXX-X.
lv: Ievadiet korektu čīliešu RUT XX.XXX.XXX-X formātā.

en: Enter valid e-mail addresses separated by commas.
lv: Ievadiet korektas e-pasta adreses, kas atdalītas ar komatiem.

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
lv: Piemēram: '/about/contact/'. Pārliecinieties, ka esat ievietojuši sākuma un beigu slīpsvītras.

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
lv: Piemēram: 'flatpages/contact_page.html'. Ja tas nav norādīts, sistēma lietos  'flatpages/default.html'.

en: February
lv: Februāris

en: Feel free to change this password by going to this page:
lv: Jūs vienmēr varat nomainīt šo paroli aizejot uz šo lapu:

en: File path
lv: Faila ceļš

en: Filter
lv: Filtrs

en: Finnish
lv: Somu

en: Flag by %r
lv: Atzīmējis %r

en: Forgotten your password?
lv: Esat aizmirsis savu paroli?

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll reset your password and e-mail the new one to you.
lv: Esat aizmirsuši savu paroli? Ievadiet e-pasta adresi zemāk un mēs pārstatīsim Jūsu paroli un aizsūtīsim jaunu pa e-pastu.

en: French
lv: Franču

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Galician
lv: Galīciešu

en: German
lv: Vācu

en: Go
lv: Aiziet!

en: Greek
lv: Grieķu

en: Groups
lv: Grupas

en: Hamburg
lv: Hamburga

en: History
lv: Vēsture

en: Home
lv: Sākums

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: IP address
lv: IP adrese

en: Icelandic
lv: Islandiešu

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
lv: Ja tas ir atzīmēts, tikai lietotāji, kas ir pieslēgušies sistēmās redzēs šo lapu.

en: Important dates
lv: Svarīgi datumi

en: In addition to the permissions manually assigned, this user will also get all permissions granted to each group he/she is in.
lv: Papildus manuāli piešķirtajām atļaujām, šis lietotājs papildus iegūs visas atļaujas, kas piešķirtas grupām, kurās lietotājs atrodas.

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Invalid URL: %s
lv: Nekorekts URL: %s

en: Invalid comment ID
lv: Invalīds komentāru ID

en: Invalid date: %s
lv: Nekorekts datums: %s

en: Italian
lv: Itāļu

en: January
lv: Janvāris

en: Japanese
lv: Japāņu

en: July
lv: Jūlijs

en: Jumps to the admin page for pages that represent a single object.
lv: Pāriet uz admininstrācijas lapu tām lapām, kas atspoguļo vientuļu objektu.

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
lv: Pārvieto jūs no jebkuras lapas dokumentācijā uz skatu, kas ģenerē šo lapu.

en: June
lv: Jūnijs

en: Kannada
lv: Kanāda

en: Korean
lv: Koreiešu

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Line breaks are not allowed here.
lv: Pārnešana jaunā rindā šeit nav atļauta.

en: Log in
lv: Pieslēdzieties

en: Log in again
lv: Pieslēgties vēlreiz

en: Log out
lv: Izlogoties

en: Logged out
lv: Izlogojies

en: Looks like your browser isn't configured to accept cookies. Please enable cookies, reload this page, and try again.
lv: Izskatās, ka Jūsu pārlūks neatbalsta sīkdatnes (cookies). Lūdzu ieslēdziet sīkdatņu atbalstu, pārlādējiet lapu un mēģiniet vēlreiz.

en: Lowercase letters are not allowed here.
lv: Apakšējā reģistra burti nav atļauti.

en: Macedonian
lv: Maķedoniešu

en: Make sure your uploaded file is at least %s bytes big.
lv: Pārliecinieties, ka jūsu augšupielādētais fails ir vismaz %s baiti liels.

en: Make sure your uploaded file is at most %s bytes big.
lv: Pārliecinieties, ka jūsu augšupielādētais fails ir maksimums %s baiti liels.

en: March
lv: Marts

en: May
lv: Maijs

en: Models available in the %(name)s application.
lv: Modeļi, kas pieejami %(name)s aplikācijā.

en: Moderator deletion by %r
lv: Moderācijas dzēšana, veicis %r

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: My Actions
lv: Manas darbības

en: New password:
lv: Jaunā parole:

en: No
lv: Nē

en: No fields changed.
lv: Neviens lauks nav izmainīts

en: No voting for yourself
lv: Nedrīkst balsot par sevi

en: Non-numeric characters aren't allowed here.
lv: Ne ciparu simboli nav atļauti.

en: None available
lv: Nav pieejams

en: Norwegian
lv: Norvēģu

en: November
lv: Novembris

en: Oct.
lv: Okt.

en: October
lv: Oktobris

en: Okinawa
lv: Okinava

en: Old password:
lv: Vecā parole:

en: One or more of the required fields wasn't submitted
lv: Viens vai vairāki pieprasītie lauki netika ievadīti

en: Only POSTs are allowed
lv: Atļauti tikai POST izsaukumi

en: Only alphabetical characters are allowed here.
lv: Atļauti tikai alfabētiskie simboli.

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Order:
lv: Sakārtojums:

en: Ordering
lv: Sakārtošana

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Password
lv: Parole

en: Password (again)
lv: Parole (vēlreiz)

en: Password change
lv: Paroles maiņa

en: Password change successful
lv: Paroles nomaiņa sekmīga

en: Password changed successfully.
lv: Paroles maiņa notikusi veiksmīgi.

en: Password reset
lv: Paroles pārstatīšana(reset)

en: Password reset successful
lv: Paroles pārstatīšana sekmīga

en: Password:
lv: Parole:

en: Past 7 days
lv: Pēdējās 7 dienas

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Personal info
lv: Personīgā informācija

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Phone numbers must be in XX-XXXX-XXXX format.
lv: Telefona numuriem jābūt XXX-XXXX-XXXX formātā.

en: Phone numbers must be in XXX-XXX-XXXX format. "%s" is invalid.
lv: Telefona numuriem jābūt XXX-XXX-XXXX formātā. "%s" is nekorekts.

en: Please close the unclosed %(tag)s tag from line %(line)s. (Line starts with "%(start)s".)
lv: Lūdzu aiztaisiet neaiztaisīto %(tag)s tagu no rindas nr %(line)s. (Rinda sākas ar "%(start)s".)

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
lv[0]: Lūdzu izlabojiet kļūdu zemāk
lv[1]: Lūdzu izlabojiet kļūdas zemāk

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields are case-sensitive.
lv: Lūdzu ievadiet lietotājvārdu un paroli. Atceraties ka abi lauki ir reģistrjūtīgi.

en: Please enter a valid %s.
lv: Lūdzu ievadiet korektu %s

en: Please enter a valid IP address.
lv: Lūdzu ievadiet korektu IP adresi.

en: Please enter a valid decimal number with a whole part of at most %s digit. | Please enter a valid decimal number with a whole part of at most %s digits.
lv[0]: Lūdzu ievadiet korektu decimālu numuru ar maksimālu ciparu skaitu %s.
lv[1]: Lūdzu ievadiet korektu decimālu numuru ar maksimālu ciparu skaitu %s.

en: Please enter a valid decimal number with at most %s decimal place. | Please enter a valid decimal number with at most %s decimal places.
lv[0]: Lūdzu ievadiet korektu decimālu numuru ar maksimālu ciparu skaitu aiz komata %s.
lv[1]: Lūdzu ievadiet korektu decimālu numuru ar maksimālu ciparu skaitu aiz komata %s.

en: Please enter a valid decimal number with at most %s total digit. | Please enter a valid decimal number with at most %s total digits.
lv[0]: Lūdzu ievadiet korektu decimālu numuru ar maksimālu ciparu skaitu %s.
lv[1]: Lūdzu ievadiet korektu decimālu numuru ar maksimālu ciparu skaitu %s.

en: Please enter a valid decimal number.
lv: Lūdzu ievadiet korektu decimālu numuru.

en: Please enter both fields or leave them both empty.
lv: Lūdzu ievadiet abus laukus vai atstājiet abus tukšus.

en: Please enter something for at least one field.
lv: Lūdzu ievadiet kaut ko vismaz vienā laukā.

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
lv: Drošības nolūkos ievadiet veco paroli un pēc tam ievadiet Jūsu jauno paroli divreiz lai mēs varētu pārbaudīt, vai tā ir uzrakstīta pareizi.

en: Please log in again, because your session has expired. Don't worry: Your submission has been saved.
lv: Lūdzu pieslēdzieties vēlreiz, jo jūsu sesija ir novecojusi. Neuztraucieties: Jūsu ievadītie dati ir saglabāti.

en: Polish
lv: Poļu

en: Portugese
lv: Portugāļu

en: Post a photo
lv: Ievietojiet fotogrāfiju

en: Posted by %(user)s at %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s
lv: Pievienojis  %(user)s, %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s

en: Preview comment
lv: Pirmsskatīt komentāru

en: Ratings
lv: Reitings

en: Recent Actions
lv: Nesenās darbības

en: Relation to parent model
lv: Relācija uz vecāka modeli

en: Required
lv: Pieprasīts

en: Reset my password
lv: Paroles pārstatīšana

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save and add another
lv: Saglabāt un pievienot vēl vienu

en: Save and continue editing
lv: Saglabāt un turpināt labošanu

en: Save as new
lv: Saglabāt kā jaunu

en: Select %s
lv: Izvēlēties %s

en: Select %s to change
lv: Izvēlēties %s lai izmainītu

en: Select a valid choice. %s is not one of the available choices.
lv: Izvēlieties pareizu izvēli. %s nav pieejamo izvēļu sarakstā.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
lv: Izvēlaties pareizu izvēli. Jūsu izvēlētais objekts neietilpst pieejamo sarakstā.

en: Separate multiple IDs with commas.
lv: Atdaliet vairākus ID ar komatiem.

en: September
lv: Septembris

en: Serbian
lv: Serbu

en: Server Error <em>(500)</em>
lv: Servera kļūda <em>(500)</em>

en: Server error
lv: Servera kļūda

en: Server error (500)
lv: Servera kļūda (500)

en: Show all
lv: Rādīt visu

en: Show object ID
lv: Parādīt objekta ID

en: Shows the content-type and unique ID for pages that represent a single object.
lv: Parāda content-type un unikālo ID lapām, kas atspoguļo vientuļu objektu.

en: Simplified Chinese
lv: Vienkāršā ķīniešu

en: Site administration
lv: Saita administrācija

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Somebody tampered with the comment form (security violation)
lv: Kāds ir iejaucies komentāru formā (drošības traucējums)

en: Something's wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
lv: Kaut kas nav kārtībā ar Jūsu datubāzes instalāciju. Pārliecinieties vai attiecīgās tabulas ir izveidotas un attiecīgajam lietotājam ir tiesības lasīt datubāzi.

en: Spanish
lv: Spaņu

en: String (up to %(maxlength)s)
lv: Virkne (līdz pat %(maxlength)s)

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Tamil
lv: Tamiliešu

en: Text
lv: Teksts

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
lv: Paldies par pavadīto laiku māja lapā.

en: Thanks for using our site!
lv: Paldies par mūsu saita lietošanu!

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully.
lv: %(name)s "%(obj)s" pievienots sekmīgi.

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully. You may edit it again below.
lv: %(name)s "%(obj)s" pievienots sekmīgi. Jūs to varat regiģēt zemāk.

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
lv: %(name)s "%(obj)s" nomainīts sekmīgi.

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
lv: %(name)s "%(obj)s" sekmīgi izdzēsts.

en: The %(site_name)s team
lv: %(site_name)s komanda

en: The %(verbose_name)s was created successfully.
lv: %(verbose_name)s tika veiksmīgi izveidots.

en: The %(verbose_name)s was deleted.
lv: %(verbose_name)s tika dzēsts.

en: The %(verbose_name)s was updated successfully.
lv: %(verbose_name)s tika veiksmīgi dzēsts.

en: The Icelandic identification number is not valid.
lv: Islandiešu identifikācijas nummurs nav korekts.

en: The URL %(url)s returned the invalid Content-Type header '%(contenttype)s'.
lv: URL %(url)s atgrieza nekorektu Content-Type headeri '%(contenttype)s'.

en: The URL %s does not point to a valid QuickTime video.
lv: URL %s nenorāda uz korektu QuickTime video.

en: The URL %s does not point to a valid image.
lv: URL %s nesatur korektu attēlu.

en: The URL %s is a broken link.
lv: URL %s ir salauzta saite.

en: The comment form didn't provide either 'preview' or 'post'
lv: Komentāru forma nenodrošināja 'preview' vai 'post'

en: The comment form had an invalid 'target' parameter -- the object ID was invalid
lv: Komentāru forma ir nekorekts 'target' parametrs -- objekta ID bija nepareizs

en: The format for this field is wrong.
lv: Šī faila formāts ir nekorekts.

en: The submitted file is empty.
lv: Jūsu norādītais fails ir tukšs.

en: The two 'new password' fields didn't match.
lv: Abi "Jaunā parole" lauki nesakrīt.

en: There's been an error. It's been reported to the site administrators via e-mail and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
lv: Ir notikusi kļūda. Tas ir paziņots saita administratoriem ar e-pasta starpniecību un visdrīzākajā laikā tiks izlabots. Paldies par sapratni.

en: This URL appears to be a broken link.
lv: Šī adrese ir bojāta.

en: This account is inactive.
lv: Šis konts ir neaktīvs.

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
lv: Tas ir vai nu absolūtais ceļš (kā pirms tam) vai pilnais URL, kas sākas ar 'http://'.

en: This comment was flagged by %(user)s:
    
    %(text)s
lv: Šo komentāru atzīmējis %(user)s:
    
    %(text)s

en: This comment was posted by a sketchy user:
    
    %(text)s
lv: Šo komentāru ieviejis paviršs lietotājs:
    
    %(text)s

en: This comment was posted by a user who has posted fewer than %(count)s comment:
    
    %(text)s | This comment was posted by a user who has posted fewer than %(count)s comments:
    
    %(text)s
lv[0]: Šo komentāru ir ievietojis lietotājs, kas ievietojis mazāk kā %(count)s komentāru:
    
    %(text)s
lv[1]: Šo komentāru ir ievietojis lietotājs, kas ievietojis mazāk kā %(count)s komentārus:
    
    %(text)s

en: This field cannot be null.
lv: Šis lauks nevar būt null

en: This field is invalid.
lv: Šis lauks ir nekorekts.

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: This field must be given if %(field)s is %(value)s
lv: Šis lauks ir jāaizpilda, ja %(field)s ir vienāds %(value)s

en: This field must be given if %(field)s is not %(value)s
lv: Šis lauks ir jāaizpilda, ja %(field)s nav vienāds %(value)s

en: This field must match the '%s' field.
lv: Laukam jāsaskan ar %s lauku.

en: This field requires at least 14 digits
lv: Šim laukam jasastāv vismaz no 14 cipariem.

en: This field requires at most 11 digits or 14 characters.
lv: Šī lauka vērtībai jabūt vismaz 11 cipariem vai 14 simboliem.

en: This field requires only numbers.
lv: Šis lauks drīkst saturēt tikai skaitļus.

en: This month
lv: Šomēnes

en: This object doesn't have a change history. It probably wasn't added via this admin site.
lv: Šim objektam nav izmaiņu vēsture. Tas visdrīzāk nav pievienots izmantojot administrācijas saitu.

en: This rating is required because you've entered at least one other rating.
lv: Šis reiting ir obligāts jo Jūs ievietojāt vismaz vienu citu reitingu.

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
lv: Tam jābūt absolūtajam ceļam, ieskaitot domēna vārdu. Piemēram: '/events/search/'.

en: This value can't be comprised solely of digits.
lv: Šī vērtība nevar saturēt tikai ciparus.

en: This value must be a power of %s.
lv: Šai vērtībai jābūt %s pakāpei.

en: This value must be an integer.
lv: Vērtībai ir jābūt veselam skaitlim.

en: This value must be at least %s.
lv: Šai vērtībai jābūt vismaz %s.

en: This value must be between %(lower)s and %(upper)s.
lv: Šai vērtībai jābūt starp %(lower)s un %(upper)s.

en: This value must be either None, True or False.
lv: Šai vērtībai jābūt None, True vai False.

en: This value must be either True or False.
lv: Vērtībai jābūt True vai False.

en: This value must be no more than %s.
lv: Šai vērtība nedrīkst pārsniegt %s.

en: This value must contain only letters, numbers and underscores.
lv: Šī vērtība var saturēt tikai burtus, numurus un apakšsvītras.

en: This value must contain only letters, numbers, underscores or hyphens.
lv: Šī vērtība var saturēt tikai burtus, numurus un apakšsvītras vai šķērssvītras.

en: This value must contain only letters, numbers, underscores, dashes or slashes.
lv: Šī vērtība var saturēt tikai burtus, numurus un apakšsvītras, svītras vai šķērssvītras.

en: This year
lv: Šogad

en: Thursday
lv: Ceturdiena

en: Time
lv: Laiks

en: Time:
lv: Laiks:

en: Today
lv: Šodien

en: Tokyo
lv: Tokija

en: Traditional Chinese
lv: Tradicionālā ķīniešu

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Turkish
lv: Turku

en: U.S. state (two uppercase letters)
lv: ASV štats (divi augšējā reģistra burti)

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
lv: Augšupielādējiet korektu attēlu. Fails, ko Jūs augšupielādējāt nav attēls vai arī bojāts attēla fails.

en: Uppercase letters are not allowed here.
lv: Augšējā reģistra burti nav atļauti.

en: User
lv: Lietotājs

en: Username
lv: Lietotāja vārds

en: Username:
lv: Lietotāja vārds:

en: Usernames cannot contain the '@' character.
lv: Lietotājvārdi nevar saturēt simbolu '@'.

en: Valid HTML is required. Specific errors are:
    %s
lv: Korekts HTML ir obligāts. Specifiskās kļūdas:
    %s

en: View on site
lv: Apskatīt saitā

en: Watch your mouth! The word %s is not allowed here. | Watch your mouth! The words %s are not allowed here.
lv[0]: Seko saviem vārdiem! Vārds %s nav atļauts šeit.
lv[1]: Seko saviem vārdiem! Vārdi %s nav atļauts šeit.

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
lv: Mēs atvainojamies, bet pieprasītā lapa nevar tikt atrasta.

en: We've e-mailed a new password to the e-mail address you submitted. You should be receiving it shortly.
lv: Mēs aizsūtījām pa e-pastu jaunu paroli, ko Jūs esat apstiprinājis. Jūs to drīzumā saņemsiet.

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Welcome,
lv: Sveicināti,

en: Welsh
lv: Velsas

en: XML text
lv: XML teksts

en: Year must be 1900 or later.
lv: Gadam jabūt 1900 vai vēlākam.

en: Yes
lv: Jā

en: Yes, I'm sure
lv: Jā, es esmu pārliecināts

en: You don't have permission to edit anything.
lv: Jums nav tiesības jebko labot.

en: You may add another %s below.
lv: Jūs varat pievienot vēl vienu %s zemāk.

en: You may edit it again below.
lv: Jūs varat labot to atkal zemāk.

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset
lv: Jūs esat saņēmuši šo e-pastu sakarā ar Jūsu pieprasīto paroles pārstatīšanu

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
lv: Izskatās, ka Jūsu pārlūks neatbalsta cookies. Cookies ir obligātas, lai pieslēgtos.

en: Your e-mail address is not your username. Try '%s' instead.
lv: Jūsu e-pasta adrese nav jūsu lietotājvārds. Lietojiet '%s' tā vietā.

en: Your name:
lv: Jūsu vārds:

en: Your new password is: %(new_password)s
lv: Jūsu jaunais parole ir: %(new_password)s

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
lv: Jūsu iepriekšējā parole tika ievadīta nekorekti. Lūdzu ievadiet to atkārtoti.

en: Your password was changed.
lv: Jūsu parole ir nomainīta.

en: Your username, in case you've forgotten:
lv: Jūsu lietotājvārds, ja gadījumā Jūs esat to aizmirsis:

en: action flag
lv: darbības atzīme

en: action time
lv: darbības laiks

en: active
lv: aktīvs

en: all %s
lv: visi %s

en: and
lv: un

en: approved by staff
lv: apstiprinājusi administrācija

en: change message
lv: momainīt paziņojumu

en: codename
lv: kods

en: comment
lv: komentārs

en: comments
lv: komentāri

en: content
lv: saturs

en: content type
lv: satura tips

en: content types
lv: satura tips

en: date joined
lv: datums, kad pievienojies

en: date/time submitted
lv: ievietošanas datums/laiks

en: day | days
lv[0]: diena
lv[1]: dienas

en: deletion date
lv: dzēšanas datums

en: display name
lv: izvadāmais vārds

en: domain name
lv: domēna vārds

en: e-mail address
lv: e-pasta adrese

en: eight
lv: astoņi

en: enable comments
lv: ieslēgt komentārus

en: expire date
lv: beigu datums

en: filter:
lv: filtrs:

en: first name
lv: vārds

en: five
lv: pieci

en: flag date
lv: atzīmēšanas datums

en: flat page
lv: vienkārša lapa

en: flat pages
lv: vienkāršas lapas

en: for your user account at %(site_name)s
lv: Jūsu lietotāja kontam %(site_name)s saitā

en: four
lv: četri

en: free comment
lv: brīvais komentārs

en: free comments
lv: brīvie komentāri

en: group
lv: grupa

en: groups
lv: grupas

en: headline
lv: virsraksts

en: hour | hours
lv[0]: stunda
lv[1]: stundas

en: ip address
lv: ip adrese

en: is public
lv: publisks

en: is removed
lv: idzēsts

en: is valid rating
lv: korekts reitings

en: jul
lv: jūl

en: jun
lv: jūn

en: karma score
lv: karmas rezultāts

en: karma scores
lv: karmas rezultāti

en: last login
lv: pēdējoreiz pieslēdzies

en: last name
lv: uzvārds

en: log entries
lv: žurnāla ieraksti

en: log entry
lv: žurnāla ieraksts

en: may
lv: mai

en: message
lv: ziņojums

en: midnight
lv: pusnakts

en: minute | minutes
lv[0]: minūte
lv[1]: minūtes

en: model:
lv: modelis:

en: moderator deletion
lv: moderācijas dzēšana

en: moderator deletions
lv: moderācijas dzēšanas

en: month | months
lv[0]: mēnesis
lv[1]: mēneši

en: name
lv: nosaukums

en: nine
lv: deviņi

en: noon
lv: dienas vidus

en: object ID
lv: objekta ID

en: object id
lv: objekta id

en: object repr
lv: objekta attēlojunms

en: oct
lv: okt

en: one
lv: viens

en: password
lv: parole

en: permission
lv: tiesība

en: permissions
lv: tiesības

en: person's name
lv: personas vārds

en: python model class name
lv: python modeļa klases nosaukums

en: rating #1
lv: reitings #1

en: rating #2
lv: reitings #2

en: rating #3
lv: reitings #3

en: rating #4
lv: reitings #4

en: rating #5
lv: reitings #5

en: rating #6
lv: reitings #6

en: rating #7
lv: reitings #7

en: rating #8
lv: reitings #8

en: redirect
lv: novirzīt

en: redirect from
lv: novirzīt(redirect) no

en: redirect to
lv: novirzīt(redirect) uz

en: redirects
lv: novirzījumi

en: registration required
lv: reģistrācija obligāta

en: related `%(label)s.%(name)s` objects
lv: saistītie `%(label)s.%(name)s` objekti

en: score
lv: rezultāts

en: score date
lv: rezultāta datums

en: session
lv: sesija

en: session data
lv: sesijas dati

en: session key
lv: sesijas atslēga

en: sessions
lv: sesijas

en: seven
lv: septiņi

en: site
lv: saits

en: sites
lv: saiti

en: six
lv: seši

en: staff status
lv: personāla statuss

en: superuser status
lv: superlietotāja statuss

en: template name
lv: šablona nosaukums

en: three
lv: trīs

en: title
lv: virsraksts

en: two
lv: divi

en: user
lv: lietotājs

en: user flag
lv: lietotāja atzīme

en: user flags
lv: lietotāja atzīmes

en: user permissions
lv: lietotāja atļaujas

en: username
lv: lietotāja vārds

en: users
lv: lietotāji

en: view:
lv: skats:

en: week | weeks
lv[0]: nedēļa
lv[1]: nedēļas

en: year | years
lv[0]: gads
lv[1]: gadi

en: yes,no,maybe
lv: jā,nē,varbūt
